ارسال اکسپرس تبریز

ارسال اکسپرس تبریز مخصوص مناطق 10 گانه تبریز بوده و شامل کالاهایی است که قابل ارسال توسط پیک موتوری میباشد و در صورت انتخاب این روش طی سفارش آنلاین هزینه ارسال با توجه به مسیر ، طی قبض جداگانه توسط پیک موتوری به مشتری اعلام و دریافت می گردد. 

( ارسال رایگان برای مشتریان محترم فقط به محدوده تبریز و برای خرید بالای یک میلیون تومان امکانپذیر میباشد . )

ارسال  شهرستان

پست پیشتاز – در صورت انتخاب ارسال پست پیشتاز ،کالا توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 5 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

 ( وارد کردن کد پستی در پست پیشتاز الزامی است )

 

پست ویژه – در صورت انتخاب ارسال پست ویژه شهرستان ،کالا با هزینه بالاتری نسبت به پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 4 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

 ( وارد کردن کد پستی در پست ویژه الزامی است )

 

توجه :در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

 

تیپاکس– در صورت درخواست سریع تر کالا برای شهرستان مشتریان میتوانید از سرویس تیپاکس استفاده نمایید که هزینه ارسال به صورت پس کرایه و پس از تحویل کالا خواهد بود . هزینه ارسال با تیپاکس نسبت به دیگر روش های ارسال بدلیل تحویل سریعتر، بالاتر است .

 

باربری– ، مشتریان  در صورت انتخاب این گزینه میتوانند نام باربری دلخواه خود را در توضیحات سفارش قید کنند تا کالا به این شکل ارسال شود و به صورت اتوماتیک مبلغ 10000 تومان هزینه ارسال تا باربری محاسبه میگردد.

 

ما در فروشگاه دات کو نت میدانیم دریافت سریع کالا برای مشتریانمان مهم است ، بنا بر این تمام تلاشمان را برای پردازش و تحویل سریع و همراه با اطمینان ، را برای شما به کار می بندیم.

فروشگاه اینترنتی آنلاین "دات کو نت" در زمینه فروش تجهیزات شبکه و آی تی همراه با گارانتی رسمی این محصولات و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با رعایت استاندارد های جهانی در بستری امن بر طبق نیاز و سلیقه مشتریان فعالیت می نماید.

© JVPARS All Rights Reserved